Objavljeno: Pon, pro. 4th, 2017

7 medalja za JK Biokovo na Božićnom judo turniru u Splitu

Judo klub Biokovo je sudjelovao sa 13 svojih boraca, koji su osvojili 7 medalja, od toga 2 zlatne, 3 srebrne i 2 brončane

• Tekst i foto JKB

U subotu je u Splitu održan 26. međunarodni Božićni judo turnir 2017. Turnir je održan u velikoj dvorani SC Gripe, a ove godine je okupio 405 natjecatelja, iz 20 klubova, iz Hrvatske i BiH. Judo klub Biokovo je sudjelovao sa 13 svojih boraca, koji su osvojili 7 medalja, od toga 2 zlatne, 3 srebrne i 2 brončane. Prva mjesta su osvojili Mia Beus i Matija Tarčuki. Druga mjesta su osvojili Leo Kurtović, Paola Petričević i Iva Borić, dok su treće mjesto osvojili Matija Granić i Roko Puharić. Osim njih na turniru su još nastupili i: Iva Perić, Korina Perić, Dea Radomiljac, Matea Šimić, Duje Puharić i Roza Topić.