Objavljeno: Mon, Feb 12th, 2018

Judo: 14 medalja za JK Biokovo na turniru Sv. Vlaho

JK Biokovo je predstavljalo 15 boraca. koji su osvojili 14 medalja, od toga 7 zlatnih, 2 srebrne i 5 brončanih

• Tekst i foto JKB

U subotu je Judo klub Biokovo sudjelovao u Dubrovniku, na međunarodnom judo turniru Kup Sv. Vlaho 2018. Turnir, održan u dvorani ” Gospino polje “, okupio je ove godine 300 judaša iz 24 kluba, iz Hrvatske, BiH i Crne Gore. JK Biokovo je predstavljalo 15 boraca. koji su osvojili 14 medalja, od toga 7 zlatnih, 2 srebrne i 5 brončanih. Najuspješniji su bili oni koji su nastupili u dva godišta. Vlatka Hrkać je uvjerljivim pobjedama došla do 2 zlatne medalje, dok je Paola Petričević osvojila po jednu zlatnu i srebrnu. Prva mjesta su osvojili i: Leo Kurtović, Iva Borić, Roza Topić i Mia Beus. Drugo mjesto je osvojila i Matea Šimić, dok su treći bili: Matija Granić, Roko Katavić, Tin Šalinović, Iva Perić i Korina Perić. Osim njih još su nastupili; Roko Puharić, Matteo Rio Araujo i Sara Bolanča.