Objavljeno: Pon, tra. 30th, 2018

Judo: 15 odličja za JK Biokovo na Kupu Sv. Duje u Splitu

Za JK Biokovo je nastupilo 23 boraca, koji su osvojili 15 medalja, od toga 7 zlatnih, 5 srebrnih i 3 brončane

• MP
  • Tekst i foto JKB

U subotu je Judo klub Biokovo sudjelovao na 14. međunarodnom judo turniru Kup Sv. Duje 2018. Turnir je održan u velikoj dvorani SC Gripe, a ove je godine okupio 205 judaša, iz 15 klubova, iz Hrvatske i BiH. Za JK Biokovo je nastupilo 23 boraca, koji su osvojili 15 medalja, od toga 7 zlatnih, 5 srebrnih i 3 brončane. Prva mjesta su osvojili: Iva Borić, Mara Ševelj, Matea Šimić, Iva Sokol, Bariša Talijančić, Roza Topić i Laura Vekić. Druga mjesta su osvojili: Mia Beus, Magdalena Čobrnić, Matija Granić, Jure Nizić i Roko Puharić. Treća mjesta su osvojili: Karlo Češljar, Ellen Vuinac i Sandro Rio Araujo. Osim njih na turniru su nastupili i: Tin Šalinović, Enzo Sisarić, Marta Vodanović, Antonio Vuinac, Toni Borić, Patrik Lulić, Marko Šehić i Julijan Talijančić. Osim medalja, borci JK Biokovo, su svojim plasmanima osigurali klubu i pehar za 4. mjesto u ukupnom poretku.