Objavljeno: Sun, Apr 8th, 2018

Judo – Iva Sokol (JK Biokovo) zlatna i najbolja natjecatelja turnira „Damir Milatović 2018“

Druga mjesta su osvojili: Roko Puharić, Mara Ševelj i Jure Nizić, dok su treća mjesta osvojili: Luka Milić, Matteo Rio Araujo i Sandro Rio Araujo

• MP
  • Tekst i foto JKB

U subotu je u Pisarovini odžan 6. memorijalni judo turnir Damir Milatović 2018. Na turniru je nastupilo 289 natjecatelja iz 26 klubova. Judo klub Biokovo je sudjelovao sa 7 boraca, koji su osvojili 7 medalja, od toga 1 zlatnu, 3 srebrne i 3 brončane.
Prvo mjesto je osvojila Iva Sokol, koja je uz osvojenu zlatnu medalju proglašena i za najbolju natjecateljicu turnira u U14 konkurenciji djevojčica. Iva je sve četiri suparnice pobijedila dominantno, te je sve borbe završila maksimalnim učinkom – ipponom. Druga mjesta su osvojili: Roko Puharić, Mara Ševelj i Jure Nizić, dok su treća mjesta osvojili: Luka Milić, Matteo Rio Araujo i Sandro Rio Araujo.