Judo klub Biokovo, najuspješniji klub turnira Kup Dalmacije 2018.

Judo klub Biokovo je nastupio sa 33 člana, koji su osvojili ukupno 23 medalje

• MP
  • Tekst i foto JKB

U subotu je u Splitu održan turnir Kup Dalmacije 2018. u judu. U dvorani u SC Poljudski bazeni sudjelovalo je 225 natjecatelja iz 11 klubova. Judo klub Biokovo je nastupio sa 33 člana, koji su osvojili ukupno 23 medalje, od toga 10 zlatnih, 6 srebrnih i 7 brončanih. Prva mjesta su osvojili: Igor Andrijašević, Boris Bajlo, Mia Begović, Mia Beus, Iva Borić, Matija Granić, Ivano Mudnić Pulje, Paola Petričević, Iva Sokol i Gita Vodanović. Drugo mjesto su osvojili: Jure Nizić, Dea Radomiljac, Paula Rozić, Matea Šimić, Enzo Sisarić i Branko Vela. Treće mjesto su osvojili: Magdalena Čobrnić, Adrian Jakir, Tin Šalinović, Bariša Talijančić, Roza Topić, Marta Vodanović i Iva Perić. Osim njih još su nastupili: Marčelina Erceg, Patrik Lulić, Julijan Talijančić, Lucija Vela, Karlo Češljar, Korina Perić, Marko Šehić, Antonio Vuinac, Ivan Kelava i Bruno Cvitanović. Ovim rezultatima JK Biokovo je završio turnir kao najuspješniji klub po osvojenim zlatnim medaljama i po ukupnom broju osvojenih medalja.