Objavljeno: Mon, Nov 13th, 2017

Judo klub Biokovo osvojio 8 medalja na turniru „Trofej Marjana“

Judo klub Biokovo je nastupio sa 11 boraca, koji su osvojili 8 medalja, od toga 2 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane. Prva mjesta su osvojili Matija Granić i Iva Borić

• Tekst i foto JKB

U subotu je u Splitu održan 6. međunarodni judo turnir Trofej Marjana 2017.Turnir je održan u sportskoj dvorani OŠ Gripe, a ove godine je okupio 350 natjecatelja iz 15 klubova, iz Hrvatske i BiH. Judo klub Biokovo je nastupio sa 11 boraca, koji su osvojili 8 medalja, od toga 2 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane. Prva mjesta su osvojili Matija Granić i Iva Borić. Druga mjesta su osvojili Roko Puharić, Matea Šimić i Mia Beus, dok su treći bili Iva Sokol, Dea Radomiljac i Antea Kapetanović. Osim njih na turniru su nastupili i Adrian Jakir, Sara Tomaš i Tin Šalinović.